Ładowanie. Proszę czekać.

81 526 51 51,603 609 381PN - PT: 8 - 20SOB:10 - 16NDZ:10-12

Hej, nazywam się Celestynka, co oznacza Niebiańska. (dla rodziny i przyjaciół jestem Cesia). Gdy moja mamusia mnie rodziła – padał deszcz, a jak urodziłam się na niebie pojawiła się tęcza. Moimi rodzicami są : Inter Championka Pola Kocikici*Pl oraz Europejskiego Championa Gierwazego Kaptown*Ru. Jestem jedynym ich dzieckiem. Jestem bardzo silną i mądrą dziewczynką. Jestem też ciekawska, umiem wymyślać sama zabawy i nie potrafię usiedzieć na miejscu. Szukam nowych rodziców, którzy pokochają mnie tak jak kocha mnie cała kocia i ludzka rodzinka. Acha ludzka matka powiedziała, że jestem kotkiem wystawowym mam pięciopokoleniowy rodowód, jestem odrobaczona (2 razy) i zaszczepiona (2 razy) zgodnie z przepisami klubu SHK oraz związku WCF. W domu w którym się urodziłam mieszka moja mamusia Polcia jej starsza córeczka Amelka czyli moja starsza siostrzyczka. Wychowałam sie z synkiem mojej starszej siostrzyczki Amelki, który urodził się 3 tyg wcześniej ode mnie i tez szuka domku. Bardzo lubimy razem się bawić, spać, jeść i przytulać się dlatego chętnie poszlibyśmy do nowego domku razem. Umiem korzystać z kuwety jak na damę przystało i drapaka. Lubię się bawić i wszystko mnie interesuje. Jestem bardzo śliczną i mądrą dziewczynką (mówiłam już, ale nie zaszkodzi powtórzyć :-) ). Mam piękne oczka. Bardzo gęste srebrzyste futerko, piękny profil, bródkę, uszka, no jednym słowem cudna jestem. Na ostatnim zdjęciu jest moja mamusia.

2 grudnia 2016

Hej, nazywam się Celestynka, co oznacza Niebiańska. (dla rodziny i przyjaciół jestem Cesia). Gdy moja mamusia mnie rodziła – padał deszcz, a jak urodziłam się na niebie pojawiła się tęcza. Moimi rodzicami są : Inter Championka Pola Kocikici*Pl oraz Europejskiego Championa Gierwazego Kaptown*Ru. Jestem jedynym ich dzieckiem. Jestem bardzo silną i mądrą dziewczynką. Jestem też ciekawska, umiem wymyślać sama zabawy i nie potrafię usiedzieć na miejscu. Szukam nowych rodziców, którzy pokochają mnie tak jak kocha mnie cała kocia i ludzka rodzinka. Acha ludzka matka powiedziała, że jestem kotkiem wystawowym mam pięciopokoleniowy rodowód, jestem odrobaczona (2 razy) i zaszczepiona (2 razy) zgodnie z przepisami klubu SHK oraz związku WCF. W domu w którym się urodziłam mieszka moja mamusia Polcia jej starsza córeczka Amelka czyli moja starsza siostrzyczka. Wychowałam sie z synkiem mojej starszej siostrzyczki Amelki, który urodził się 3 tyg wcześniej ode mnie i tez szuka domku. Bardzo lubimy razem się bawić, spać, jeść i przytulać się dlatego chętnie poszlibyśmy do nowego domku razem. Umiem korzystać z kuwety jak na damę przystało i drapaka. Lubię się bawić i wszystko mnie interesuje. Jestem bardzo śliczną i mądrą dziewczynką (mówiłam już, ale nie zaszkodzi powtórzyć 🙂 ). Mam piękne oczka. Bardzo gęste srebrzyste futerko, piękny profil, bródkę, uszka, no jednym słowem cudna jestem. Na ostatnim zdjęciu jest moja mamusia.
Domek w którym mieszkam można w każdej chwili odwiedzić i poznać mnie osobiście, a jak pójdę do nowego domku to mój stary domek będzie zawsze o mnie pamiętać i służyć radą.

Moja mamcia jest Inter Championem i zdobyła 4 miejsce wśród wszystkich kotów na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych. Ojciec, dziadek oraz większość przodków mają bardzo wysokie tytuły, co świadczy o tym, że jestem wyjątkowy w swojej rasie, a także jestem zdrowy.
Więcej informacji na temat mojego domku oraz zdjęć można zobaczyć klikając na link

https://www.facebook.com/HodowlaRosyjskichNiebieskichIrenHappinessPl/
lub www.rosyskieniebieskie.pl
Legalnośc hodowli można sprawdzić na stronie klubu SHK

Comments

comments

Przychodnia Weterynaryjna S.C. M. Kotowicz W. Kotowicz wszelkie prawa zastrzeżone.