Ładowanie. Proszę czekać.

81 526 51 51,603 609 381PN - PT: 8 - 20SOB:10 - 16NDZ:10-12

NASZ ZESPÓŁ

lek. wet. Waldemar Kotowicz


Ukończył studia w roku 1983 na wydziale Weterynaryjnym Akademii Rolniczej w Lublinie. Zajmuje się interną, radiologią i chirurgią. W roku 2000 ukończył specjalizację z chorób koni. Lekarz FEI, leczenie koni sportowych.


lek. wet.

Urszula Kotowicz-Szatkowska


Ukończyła studia w 2008 roku na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym. W tym samym roku rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych Zwierząt Towarzyszących. gdzie wyspecjalizowała się w dziedzinie kardiologii małych zwierząt. Studia te ukończyła w roku 2012. Pani doktor zajmuje się kardiologią, radiologią oraz interną, stale podnosząc swoje kwalifikacje.lek. wet.

Armand Oczkowicz


Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Zwierząt Domowych w Szczecinie, a następnie jako Kierownik Gabinetu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. W Przychodni zajmuje się przede wszystkim interną oraz szeroko pojętą chirurgią.lek. wet.

Kamila Bulak


Studia na kierunku weterynaria ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zajmuje się dermatologią, endokrynologią i onkologią. Z uwagi na tytuł specjalisty w dziedzinie Chorób zwierząt nieudomowionych w kręgu jej zainteresowań leży również medycyna zwierząt egzotycznych.


Przychodnia Weterynaryjna S.C. M. Kotowicz W. Kotowicz wszelkie prawa zastrzeżone.