Ładowanie. Proszę czekać.

81 526 51 51,603 609 381PN - PT: 08:00 - 20:00SOB - NDZ:10:00 - 18:00

NASZ ZESPÓŁ

lek. wet. Waldemar Kotowicz


Ukończył studia w roku 1983 na wydziale Weterynaryjnym Akademii Rolniczej w Lublinie. Zajmuje się interną, radiologią i chirurgią. W roku 2000 ukończył specjalizację z chorób koni. Obecnie zajmuje się również leczeniem i profilaktyką alpak.


lek. wet.

Ewa Jurewicz


Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ukończyła w 2001r. Od czasu studiów kręgiem zainteresowań Pani doktor była chirurgia małych zwierząt. Ukończyła 3-letnie studia specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. Pani doctor posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu przypadków neurologicznych, Uczestniczyła w szkoleniach i kursach dotyczących rehabilitacji zwierząt oraz leczenia psów i kotów z wykorzystaniem akupunktury, stale podnosząc kwalifikacje.


lek. wet.

Tomasz Wielgus


Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ukończył w 1991r. Kręgiem zainteresowań Pana doktora jest interna małych zwierząt, a w szczególności urologia. Pan doktor posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu psów i kotów.lek. wet.

Urszula Kotowicz-Szatkowska


Ukończyła studia w 2008 roku na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym. W tym samym roku rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych Zwierząt Towarzyszących. gdzie wyspecjalizowała się w dziedzinie kardiologii małych zwierząt. Studia te ukończyła w roku 2012. Pani doktor zajmuje się kardiologią, oraz interną, stale podnosząc swoje kwalifikacje.


Przygodnia Weterynaryjna S.C. M. Kotowicz W. Kotowicz wszelkie prawa zastrzeżone.