Ładowanie. Proszę czekać.

81 526 51 51,603 609 381PN - PT: 8 - 20SOB:10 - 16NDZ:10-12

Pragniemy poinformować Państwa i Państwa pupili, iż od dzisiaj w naszej ofercie dostępna jest nowa karma polskiej marki EMPIRE.

23 października 2018

Pragniemy poinformować Państwa i Państwa pupili, iż od dzisiaj w naszej ofercie dostępna jest nowa karma polskiej marki EMPIRE.

Produkty tej marki cechują się holistycznym podejściem do żywienia zwierząt, dzięki czemu zaspokajają nie tylko standardowe potrzeby bytowe zwierzęcia, ale także przeciwdziałają wielu zmianom patologicznym ograniczając negatywne skutki różnych chorób.

Wysoka zawartość składników mięsnych oraz brak dodatków zbożowych (dieta bezglutenowa) to cecha unikatowa karm EMPIRE. W przeciwieństwie do wielu innych diet dla zwierząt domowych, dieta holistyczna zawiera zioła oraz probiotyki i prebiotyki zwiększające odporność oraz usprawniające trawienie. Dodatkowo, dieta holistyczna nie zawiera barwników, konserwantów ani innych dodatków chemicznych. Taka dieta zapewnia równowagę psychosomatyczną, co pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Serdecznie zapraszamy do naszej Przychodni w celu uzyskania większej ilości informacji oraz nabycia karmy jakości ultra premium dla Państwa psów i kotów w promocyjnych cenach.

Comments

comments

Przychodnia Weterynaryjna S.C. M. Kotowicz W. Kotowicz wszelkie prawa zastrzeżone.